Dornova metoda s Breussovou masáží

Dornova metoda je neskutečně účinná srovnávací metoda, která je opravdu šetrná a dělá neskutečné zázraky s Vaším tělem. Cílem této metody je pomocí vlastního pohybu, pod vedením terapeuta, navracet obratle a kosti na svá místa a tím se srovnáva správné držení těla. Po ošetření touto metodou se celá terapie dokončí jemnou a příjemnou Breussovou masáží zakončenou prohřátím páteře.

Při první návštěvě jsou už rozpoznat první rozdíly ve srovnání, jak viditelné, tak citelné. Pracuji s Vámi po celou dobu a vše co budeme spolu dělat, krok po kroku vysvětlím a také Vám ukážu pár cviků na doma. Srovnání držení těla a napravení, pomáhá k prokrvení celého těla i rozproudeni lymfy, uvolňuje tlak bloku a tíže v hlavě, v oblasti lopatek, ramen a zad.

Ano i přesto že je to velmi šetrná metoda a v těle se vyrovnává nesrovnalosti držení těla můžete se druhý den cítit jak po náročném fyzickém výkonu. Je potřeba dodržovat pitný režim o to víc.

Dornova metoda se skládá ze dvou části.

  • 1. návštěva je seznámení a vyšetření délky končetin a jejich srovnání a pomocné cviky, srovnání SIK, a Breussova masáž.
  • 2. návštěva je nezbytná a provádí se po třetím dnu cca do týdne ( podle možností), aby se svalstvo kolem pánevního pletence uvolnilo a srovnalo. Pokračuje se uvolněním a srovnáním v oblasti obratlů páteře, ramena, lokte i zápěstí zakončena Breussovou masáží.

Breussova masáž se provádí z důvodu uvolnění svalů kolem obratlů páteře, je velice jemná, příjemná a uvolňující a s prohřátím na závěr.

Celá metoda je šetrná a bezbolestná každá trvá cca 60 minut.

Důležité upozornění přijďte na Dornovku sportovně oblečený.

Jelikož jsou nezbytné dvě návštěvy, platí se tyto obě hned při prvním termínu.

V rezervačnim systému je Dornova metoda, Breussova masáž 1. (cena 2000,- Kč) a Dornova metoda, Breussova masáž 2. (cena 0,- Kč)

Poté následuje kontrolní návštěva, cca po dohodě s klientem a to bude již pouze Breussova masáž za 300,- Kč.